استودیو رازک (آتلیه کودک، نوزاد و بارداری) - تلفن رزرو وقت: 02188560130
نکات عکاسی بارداری در آتلیه

نکات عکاسی بارداری در آتلیه

شرایط و نیازهای عکاسی بارداری در آتلیه


* یکی از مهمترین نکات در عکاسی بارداری انتخاب زمان مناسب برای حضور در آتلیه عکاسی است. شرایط بارداری در افراد مختلف متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت بهترین زمان برای ثبت زیباترین عکس ها آغاز و در طی ۸ ماهگیست. پیش از آن هنوز شکم به قدر کافی بزرگ نشده و بیش از آن که مادر باردار به نظر برسد دچار اضافه وزن دیده شده و پس از پایان هشت ماهگی بزرگ شدن بیش از اندازه و سنگینی شکم آن را از کنترل و زیبایی در عکس خارج می کند.

* لباس های مناسب برای عکاسی بارداری سهم بسزایی در ثبت نهایی یک قاب زیبا و رویایی دارند. لباسهایی که در عین حال که شکم و بارداری شما را به خوبی نمایش میدهند تا حد ممکن اضافه وزن این دوران را از مرکز توجه دور نگاه دارند. آتلیه بارداری رازک مجموعه ای از لباسهای رنگارنگ و زیبا برای این منظور فراهم آورده که میتوانید به صورت رایگان از آنها در عکس های بارداری خود استفاده کنید.

* لوازم نوزاد یکی از شیرین ترین بخش ها در این نوع از عکاسیست. کفش های کوچک، جوراب های بند انگشتی، اسباب بازی ها و تمام لوازمی که به خوبی انتظار شیرین پدر و مادر را به یادگار خواهند گذاشت.

* عکس سونوگرافی یکی دیگر از بخش های جدا نشدنی عکاسی بارداریست. اولین تصورهای پدر و مادر از کوچولوی در راه که به کمک آن میتوان عکس هایی شیرین و دوست داشتنی خلق کرد.

* در انتها توجه به نکاتی مانند لباسهای تا حد ممکن هماهنگ مامان و بابا، ناخن های مرتب و لاک زده، شکم شیو شده و موهای مرتب سهم به سزایی در ثبت عکس هایی زیباتر خواهند داشت. نکته مهم در آرایش مو و صورت مامانها این است که باید تا حد ممکن ساده و ملایم باشد تا معصومیت مادرانه که هدف اصلی چنین عکس هاییست از دست نرود. 


.

مطالب مرتبط:

۱-درباره استودیو رازک

۲- مهارت های تربیت کودک ۱

۳- عکاسی در منزل ۱

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)